ویندوز 10 از سال آینده عرضه می گردد؛ نسخه Preview از فردا در دسترس خواهد بود

امشب مایکروسافت در مراسمی که ساعتی پیش در سانفرانسیسکو ترتیب داد، از جدیدترین سیستم عاملش پرده برداشت. ویندوز جدید با نام Windows 10 در این مراسم معرفی شد. سیستم عامل جدیدی که مایکروسافت با ابزارها و امکانات تازه معرفی کرد. ترکیبی از نسخه های پیشین با قابلیت هایی جدید از جمله منوی استارت جدید، دسکتاپ های مجازی و یکپارچگی تجربه کاربری برای کاربران موبایل تا کامپیوترهای رومیزی و ایکس باکس.

در حالیکه اغلب کاربران عادی ممکن است علاقه ای به نصب نسخه ناپایدار Windows 10 نداشته باشند، اما علاقمندان و همینطور توسعه دهندگان نرم افزار احتمالا علاقمند نصب این نسل تازه ویندوز هستند و می خواهند امکانات تازه این سیستم عامل را زودتر از بقیه امتحان کنند. به همین منظور مایکروسافت اعلام کرده نسخه ویژه ای از ویندوز 10 با نام Technical Preview از فردا برای کاربران علاقمند عرضه می شود.

این نسخه بسیار اولیه، ناپایدار و احتمالا پر از ایرادات نرم افزاری خواهد بود. اما امکاناتی که امشب از آنها صحبت شده در این نسخه دیده می شود و قابل تجربه هستند.

با توجه به توضیحات بالا، اگر شما هم علاقمند به تجربه این نسخه اولیه هستید می توانید از طریق آدرس زیر از ساعاتی دیگر نسبت دریافت و نصب آن اقدام کنید:

http://preview.windows.com/


تور استانبول
تور ارزان استانبول ارائه شده توسط آژانس های مسافرتی معتبر از سراسر ایران با بهترین خدمات تنها در سایت لحظه آخر؛ می توانید تورهای استانبول را به همراه جزئیات برگزاری آن ها نظیر قیمت، هتل رزروی، شهر مقصد، مدت زمان اقامت و غیره مشاهده و خریدی مطمئن داشته باشید. نرخ تمامی تور ها به صورت روزانه بررسی می شود.


 

 

مطابق معمول، این نسخه به همراه بسته های به روز رسانی احتمالی، تا پیش از عرضه نسخه نهایی در سال آینده میلادی، قابل استفاده کاربرانش خواهد بود. توصیه می شود اگر کاربر حرفه ای ویندوز نیستید و یا به نسخه ای پایدار از ویندوز برای کار بدون مشکل نیاز دارید، از نصب این نسخه دست بکشید و یا آن را جایگزین ویندوز فعلی نکنید.

به همراه این نسخه اپلیکیشنی برای دریافت بازخورد یا ارسال مشکلات و نواقص در اختیار کاربران قرار می گیرد. فیدبک های ارسالی در نسخه نهایی ویندوز لحاظ خواهند شد.

منبع

تامین کنندگان