امکانات نسخه 4 وبسایت میهن لایسنس

خرسندیم که به اطلاع تمامی مشتریان و بازدیدکنندگان گرامی برسانیم که پس از تاخیر تقریبا طولانی مدت، نسخه جدید وبسایت میهن لایسنس (نسخه 4) راه اندازی گردید. ابتداً به رسم ادب از تمامی مشتریان و بازدیدکنندگان گرامی بابت تاخیر طولانی مدت عذرخواهی می کنیم. علت تاخیر در راه اندازی همانطور که قبلا اعلام شد، اضافه شدن چندین امکان جدید بود که در ادامه به برخی از امکانات اضافه شده در این نسخه اشاره خواهد شد.

 

برخی از امکانات جدید نسخه چهار وبسایت میهن لایسنس :

  • سادگی و توجه به کاربردپذیری Usbiltiy

با استفاده از CSS Sprite، کاهش طرح های گرافیکی و روشن تر شدن رنگ وبسایت، همواره نکات ریز بهتر به چشم می آید. علاوه بر آن سرعت بارگذاری وبسایت به طور قابل ملاحظه ای افزایش یافته است.

 

  • ریسپانسیو یا واکنش گرا بودن قالب وبسایت

ریسپانسیو اصطلاحا به نوعی از طراحی گفته می‌ شود که در آن صفحات یک وبسایت متناسب با وسیله‌ مورد مشاهده که می‌ تواند مرورگر پی ‌سی، تبلت یا تلفن های هوشمند باشد، واکنش نشان می‌دهد و بدین ترتیب مشاهده کننده، بدون نیاز به اسکرول افقی یا تغییر زوم، می تواند سایت را به طور کامل مشاهده نماید.

 

  • امکان عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه میهن لایسنس می توانید از آخرین اخبار، رویدادهای مهم و آفرهای ویژه ی باخبر شوید.

 

  • تجمیع سیستم پشتیبانی، فروش و بازاریابی

دیگر نیاز به عضویت درچندین بخش مختلف نیست. تنها با عضویت در سامانه پشتیبانی می توانید از تمامی خدمات از جمله خرید لایسنس، خدمات پشتیبانی و بازاریابی بهره مند گردید.

 

  • امکان ارائه کامل گزارشات در پنل کاربری

علاوه بر ثبت کامل گزارشات نظیر صدور فاکتور و پیش فاکتور با قابلیت یادآوری موعد تمدید، ثبت سفارش، لیست ایمیل های دریافتی، بهره مندی از خدمات پشتیبانی و … در پنل کاربری، می توانید به طور لحظه ای نیز از وضعیت هر یک از خدمات ارائه شده از طریق پیامک مطلع شوید.

 

  • اضافه شدن بخشی با عنوان سخت افزار مورد نیاز در توضیحات

با توجه به درخواست های مکرر کاربران عزیز و نگرانی آنان پیرامون سخت افزار مورد نیاز جهت اجرای نرم افزار، با افزوده شدن این بخش دیگر جایی برای نگرانی نیست. با مشاهده این بخش می توانید از حداقل منابع مورد نیاز جهت اجرای هر چه بهتر نرم افزار مطلع گردید.

 

  • اضافه شدن بخشی با عنوان مقایسه نرم افزارها در توضیحات

با مشاهده این بخش می توانید علاوه بر مقایسه بین نسخه های مختلف ارائه شده، از امکانات و قابلیت های آن نیز مطلع گردید و با آگاهی بیشتر اقدام به ثبت سفارش نمایید.

 

  • محصولات متنوع و کاربردی

با افتخار اعلام می نماییم که با حمایت های کاربران عزیز و تجربه ای چندین ساله، این مجموعه در حال حاظر اقدام به ارائه بیش از 100 محصول با عناوین و کاربردهای مختلف نموده است. همچنین با برنامه ریزی صورت گرفته در حال بررسی شرایط جهت ارائه چندین محصول دیگر با کاربردهای متنوع هستیم.

 

  • قابلیت ارسال دیدگاه

علاوه بر ارائه خدمات پشتیبانی، شما می توانید دیدگاه های دیگران را نیز پیرامون نرم افزار مورد نظر مشاهده نموده و یا خود اقدام به ارسال دیدگاه نمایید.

 

  • خلاصه از فعالیت های شرکت سازنده

با افزوده شدن این امکان شما می توانید از خلاصه فعالیت های شرکت، موسسین، تاریخ تاسیس، تعداد متخصصین، دفتر مرکزی و کشور سازنده آن مطلع گردید.

 

البته این تمام ماجرا نیست، امکانات دیگری نیز در حال افزوده شدن است که پس از تکمیل از طریق همین صفحه اعلام خواهد شد. به یاد داشته باشید که هدف ما ارائه خدمات مطلوب به تمام مشترکین بوده و همواره پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان باعث پیشرفت این مجموعه و دلگرمی ما خواهد بود. لطفا نظرات و پیشنهادات خود را درباره نسخه جدید وبسایت از طریق بخش دیدگاه ارائه نمایید.

با احترام – مصطفی رحمتی

29 شهریور 1393

تامین کنندگان